На «Шуварі» волонтери збирають продукти для військових на Луганщині (ОНОВЛЕНО+ВІДЕО)
17.06.2014 21:37
В суботу, 14 червня, у Львові на ринку «Шувар» стартувала акція зі збору консерв і продуктів для військових Луганщини. Про це йдеться у дописі у Facebook.

На вході до кожного з терміналів ринку з 7.00 і до 17.00 знаходяться волонтери, яким можна передати продукти тривалого зберігання (консерви, крупи тощо), а також сигарети, шкарпетки, білизну, спальники, та багато іншого.

Все це буде запаковано і відправлено на передову.

«Дуже потрібна допомога волонтерів для збору, пакування і сортування. Звертайтеся до Володі Муравського, тел. 0685614558. В неділю плануємо повторити. Контактна особа на неділю Богдан Дідич 050 6100093», – мовиться у повідомленні.

Організатор акції - Сергій Глотов. Донедавна таку роботу провадив у рідному Луганську. Та через утиски був змушений переїхати у Львів. Тепер тут не покладає рук, повідомляють Головні новини Львова.

Про всі зібрані речі чоловік звітує на своїй сторінці у фейсбуці. Також там постійно оновлює інформацію про потреби військових. Людей просять приносити ті харчі, які не псуються. Проте й іншим знаходять застосування - відносять пораненим бійцям, які лікуються у львівському військовому шпиталі. Також потрібні бронежилети, спальники, каремати та прилади нічного бачення. Люди не минають - допомагають чим можуть.

На пожертвувані кошти придбають все необхідне. За весь час акції, яка спершу тривала у Луганську, а тепер і тут, вже вдалося зібрати мільйон гривень. Відтак за один день необхідним забезпечують одну-дві військові частини.


Теги: акція, Сергій Глотов, ато, продукти, Шувар


Читайте також:
Коментарі
avatar
Дякую пане Богдан за розміщення інфо.!!!
avatar
требе у Винниках буде щось на подібне організувати!!!!
avatar