У США майже перетнулися два потужні торнадо (ВІДЕО)
17.06.2014 21:06
У США майже перетнулися два потужні торнадо. Щонайменше одна людина загинула, 16 поранених перебувають у критичному стані.

Невелике місто Пілджер практично стерте з лиця Землі. Губернатор Небраски запровадив надзвичайний стан і разом з урядовцями та рятувальниками вже їде до місця катастрофи, - повідомляє ТСН.

Ще вчора в містечку Пілджер жило триста пʼятдесят людей. Нині залишилися лише руїни, приголомшені жителі та їх родичі повертаються до міста, щоб подивитися на них. Два величезних торнадо пронеслися північним сходом штату Небраска на відстані півтора кілометра один від одного. У велетенських прірвах вертілися дерева з корінням, машини, дахи. Пасажири фільмували їх та молились одночасно.

Сховатися вдалося не всім. Принаймні одна людина загинула, до лікарень доправили понад півтора десятка поранених. Цілі шматки Пілджера торнадо забрали із собою, прямуючи до центру штату. У містечку працюють рятувальники, вони не відкидають, що кількість жертв ще може зрости. По всій Небрасці оголосили надзвичайний стан. Вихори ще не вгамувалися, тепер під загрозою центральне місто Беруелл.


Теги: сша, Пілджер, торнадо


Читайте також:
Коментарі
avatar