Маркевич: На першому зборі зіграємо кілька поєдинків з командами Львівської області
17.06.2014 22:50
«Дніпро» у це міжсезоння став першим нашим топ-клубом, який залишив провідний футболіст-легіонер, До того ж, навколо дніпрян ще чимало різноманітної інформації, яку для «Українського футболу» прокоментував головний тренер команди.

- Мироне Богдановичу, як сприйняли повернення в Бразилію одного з ключових виконавців Джуліано? Наскільки це велика втрата для «Дніпра»?

- Завжди неприємно, коли переходить важливий для команди виконавець. Але це не критична ситуація. Ми повинні рухатися вперед, шукати когось нового на місце бразильця. Це зараз для нас головне завдання.

- Чи може хтось із ваших нинішніх підопічних замінити Джуліано?

- Поки не бачу, хто з тих, хто є в розпорядженні, може діяти на позиції плеймейкера. Це серйозна фігура в команді, й «закрити» це місце не кожному до снаги. Тому будемо продовжувати пошуки.

- Інші легіонери не висловлюють бажання залишити команду?

- Із цього приводу не можу вам сказати нічого конкретного. На перший збір чекаємо всіх наших футболістів.

- Чи хочете бачити в Дніпропетровську Хав’єра, про якого схвально відгукувалися під час роботи у Харкові?

- Хав’єр - гравець «Металіста», тож од цього, передусім, треба відштовхуватися. Це нереально. Але футболіст такого плану й майже такого рівня мені потрібен.

- Уже прораховуєте якісь варіанти на предмет трансферу в іншу команду Євгена Коноплянки?

- Наскільки нам відомо, поки Євген не збирається нікуди переходити. Сподіваємося, він і далі радуватиме вболівальників «Дніпра».

- За нашими даними, ви серйозно приглядаєтеся до Сергія Болбата, який належить «Шахтарю». Хіба цей хлопець тягне на роль заміни Коноплянці та чи не зарано йому виступати в такому клубі, як «Дніпро»?

- Болбат — хороший футболіст, але до Коноплянки йому ще далеко. Може, колись він і доросте до такого рівня, проте на сьогодні ще не час про це говорити. Нехай продовжує наполегливо працювати, а там буде видно. Відкрию вам невелику таємницю: ми придивляємося не тільки до Болбата, нас цікавлять і багато інших молодих перспективних виконавців, які можуть у майбутньому підсилити гру команди.

- А що скажете з приводу Павла Ксьонза й Азеведо, які начебто можуть перебратися із Харкова в Дніпропетровськ?

- Ні-ні. Із «Металіста» нікого не хочу брати.

- У Києві на останній зустрічі керівників клубів Ігор Коломойський заявив, що чим менше буде новачків, тим краще.

- На моє переконання, «Дніпро» добре укомплектований, в колективі підібрані кваліфіковані футболісти. Єдина проблема, що пішов Джуліано. Значить, треба гідно закрити це питання. Ну й треба ще один виконавець у лінію оборони. У цьому напрямку також ведуться активні пошуки. Ось і все. Решта — робочі моменти.

- До останнього часу невирішеною була доля голкіпера Дениса Бойка. Він уже є повноправним гравцем «Дніпра»?

- Так. Бойко вже належить нашому клубу. Його контракт викуплений у «Динамо», а з «Дніпром» він підписав довгострокову угоду. Маємо надію, він виправдає покладені на нього сподівання.

- Ви раніше практикували на зборах екскурсії пам’ятними місцями. Чи плануєте щось подібне на першому етапі підготовки з «Дніпром»? Чи акцент зробите на роботі над «фізикою»?

- Збираємося добряче попрацювати. Перші збори дуже важливі.

- Наскільки відомо, у Львівській області, де запланований збір, створені всі умови для праці.

- У Винниках є все необхідне й для роботи, й для відновлення. Попередньо визначились і зі спарингами: плануємо зіграти три контрольні матчі з місцевими аматорськими колективами. Суперники хорошого рівня, так що не думаю, що в нас будуть легкі прогулянки.

- Останнє питання: Коломойський зараз багато робить для встановлення миру в країні. Він знаходить час на команду?

- Те, що Коломойський зараз робить, напевне, набагато важливіше, ніж футбол. Тому я його прекрасно розумію й не набридаю. Він така людина, яка встигає всюди. Бажаю йому всіляких успіхів. Ми ж зі свого боку постараємося плідно попрацювати, підготуватися так, аби достойно представляти клуб як на внутрішній, так і на міжнародній арені.

Фото: http://metalist.ua/

Теги: Дніпро, збори, Мирон маркевич


Читайте також:
Коментарі
avatar