Винниківчан з недобудованих будинків знову нагодували обіцянками (ВІДЕО)
18.06.2014 11:30
Міський голова Винник Сергій Уваров вчергове пообіцяв мешканцям двох будинків у м. Винники, що їх житло на вул. Винна гора буде добудоване до 1 вересня цього року.

Вже кілька років власники квартир у новобудовах Винників живуть обіцянками, що у їхніх помешканнях з'являться комунікації. Тамтешній міський голова, з чиїм ім'ям і пов'язують фірму-забудовника, після кількох протестів пайовиків квартир таки пообіцяв людям усі зручності до вересня.

Високовольтні дроти висять низько над землею. Поблизу бавляться діти. Ці два будинки вже кілька років тому мали завершити. Та жодних комунікацій тут немає. Світло провели самі власники квартир з будівельного майданчика.

Винниківчани вже нічому не вірять. Хто не зміг орендувати житло, оселився тут, у незавершеній будові.

Коли здадуть в експлуатацію квартири? - з цим питанням власники прийшли до міського голови Винник. Адже Уварова пов'язують із забудовником житла.

Нарешті мешканці, інвестор та мер Уваров домовляються. Підпишуть угоду про співпрацю і 23 червня розпочнуть підводити комунікації.

Інвестор обіцяє завершити всі роботи в обмін на котловани, які йому пропонує місто для нових забудов. Мешканців таке влаштовує.

Люди налаштовані рішуче. Якщо їх і цього разу обдурять, прийдуть до мера Уварова з шинами, повідомляють Головні новини Львова.

Нагадаємо, що 5 червня мешканці недобудованих будинків перекрили дорогу біля міськради, щоб їх нарешті почули. Однак Уваров до людей не прийшов – у нього «піднявся рівень цукру в крові».


Теги: афера, Квартал плюс, мешканці, міська рада, Сергій Уваров


Читайте також:
Коментарі
avatar