Львівській аеромобільній бригаді подарували черговий набір спорядження
19.06.2014 22:03
10 надсучасних прицілів, які дозволяють вести вогонь вночі, 22 десантних рюкзаків, спальники та берци - спорядження, яке отримала сьогодні бригада десантних військ, закуплено через Центр забезпечення українській армії, що діє на базі Самообороні Львівщини та у співпраці з капеланством гарнізонного храму Петра і Павла у Львові.

Про це повідомили сайту Винники Plus у прес-службі Самооборони Львівщини.

Командир військової частини Андрій Коцелко дарунком дуже задоволений. «Основна характеристика прицілу – це те, що він дозволяє вести прицільний вогонь в нічних умовах. Коли військовослужбовці почувають себе більш захищеним, впевненими, вони ефективніше виконують завдання», – розповів тимчасово виконуючий обов’язки командира військової частини, підполковник Коцелко. Він також розповів, що спершу у частині була проблема забезпечення бронежилетами та касками. Однак на сьогодні ця проблема, «можна сказати, що вирішена». Нагадаємо, раніше Самооборона Львівщини разом із меценатами, які співпрацюють з Центром забезпечення, уже привозила десантникам військові шоломи, з якими хлопці поїхали на схід України.

«Ми просимо великий бізнес долучатися, бо в людей є постійна потреба – у когось син, у когось племінник їде служити у зону АТО. Люди купують амуніцію, але для них це великі гроші. Вони хочуть, щоб їхні рідні їхали вже з усім необхідним, тому ми намагаємося забезпечити військовиків амуніцією та іншим спорядженням тут, на Львівщині», - пояснює заступник керівника Самооборони Львівщини Сергій Дзядик.

Уже тривалий час Центр забезпечення, що діє при Самообороні, проводить роботу по пошуку та ввезенню в Україну військової амуніції. Уже з наступного тижня Центр вестиме онлайн-звітність: що саме закупили, за які кошти. Інформацію розміщатимуть на  офіційному сайті Самооборони Львівщини, де також можна буде дізнатися, де і в чому є найбільша потреба. Сюди зможуть звертатися меценати (samooboronalviv.org).

«Центр забезпечення на базі Самооборони співпрацює з  працює з усіма військовими частинами і структурними підрозділами Львівщини, міліцейськими батальйонами, які відправляють військовиків у зону АТО. Активісти Самооборони, зокрема, підтримують контакти з цими структурами, моніторять їхні потреби та, відповідно, шукають можливість, щоби ці потреби задовольнити, - розповідає керівник Самооборони Львівщини Валерій Веремчук. - Це надзвичайно гостра проблема, що хлопці їдуть на схід без елементарних бронежилетів, касок та інших життєво необхідних речей. На жаль, керівництво Збройних сил та інша офіційна влада не вирішують цього питання, тому ми звертаємося до львів’ян, зокрема, підприємців, до всіх, хто має таку волю і можливість допомагати по закупівлі і військової амуніції».

До слова, найактивніше з Центром забезпечення співпрацює депутат Львівської облради Богдан Дубневич. За його кошти, зокрема, були закуплені нічні приціли, які отримали сьогодні львівські десантники. А вже переправляли через кордон ці речі активісти Самооборони.

Фото: Юлія Басенко


Теги: приціл, спорядження, амуніція, Самооборона Львіщини, ато, активісти, армія


Читайте також:
Коментарі
avatar