На перший збір Дніпра у Винниках Маркевич взяв 25 виконавців
20.06.2014 15:04
Після двох днів медобстеження «Дніпро» вирушив на перший збір міжсезоння, який пройде у Винниках. Про це повідомляє офіційний сайт дніпропетровського клубу.

Головний тренер команди Мирон Маркевич розраховує у роботі на 25 футболістів:

воротарів: Дениса Бойка, Яна Лаштувку, Дениса Шеліхова;

захисників: Александру Влада, Ондржея Мазуха, Євгена Чеберячка, Івана Стринича, Дугласа, Артема Федецького, Олександра Сватка, Валерія Лучкевича;

півзахисників: Джабу Канкаву, Євгена Коноплянку, Олександра Кобахідзе, Бруно Гаму, Євгена Шахова, Руслана Ротаня, Руслана Бабенка, Сергія Політила, Андрія Блізніченка, Валерія Федорчука;

нападників: Ніколу Калінича, Євгена Селезньова, Романа Зозулю, Матеуса.

Порівняно з обоймою команди зразка минулого сезону відсутні гравці, які покинули «Дніпро» - Джуліано, Уча Лобжанідзе та Денис Кулаков.

Тренерський штаб залишив у Дніпропетровську Сергія Кравченка. А Віталій Мандзюк продовжує відновлення після травми. Водночас, спробує закріпитися у Дніпрі Валерій Федорчук, який виступав останні сезони в оренді в інших клубах.

У Винниках збір триватиме до 2 липня, і за цей час заплановано провести три контрольні матчі: 25, 28 червня і 1 липня - проти команд, що виступають у змаганнях Львівської області.


Теги: Дніпро, збори, Мирон маркевич


Читайте також:
Коментарі
avatar