"Дніпро" у суботу провів перший повний день роботи на зборі у Винниках (ОНОВЛЕНО+ВІДЕО)
21.06.2014 23:13
Перший повний день роботи «Дніпра» на зборі у Винниках почався з вимірювання тиску та ваги. Потім команда поснідала і відправилася на тренування. Заняття пройшло в тренажерному залі готелю "Святослав".

Друге суботнє тренування відбулося на полі стадіону імені Богдана Маркевича і носило ігровий характер.

Два завдання були на тримання м'яча. При виконанні першого з них кількість дозволених торкань залежало від займаної гравцем позиції на полі в даний момент. «Добре! Те, що треба» - підбадьорював підопічних Мирон Маркевич. А перед виконанням наступного вправи, в якому дніпряни розділилися на чотири групи, тренер зазначив: «Найголовніше - до прийому м'яча знати, що робити далі».

Практично одночасно зі зміною завдання відбулися і природні зміни. Насуваючі чорні хмари передбачувано матеріалізувалися в проливний дощ з поривчастим вітром, але футболісти стійко продовжували працювати. І через деякий час погода знову різко змінилася - виглянуло сонце.

У заключній частині тренування команді було запропоновано зіграти на все поле, яке при цьому розділили на кілька зон, у кожній з яких були свої умови. Спеціальні завдання у тій чи іншій ігровій ситуації отримували і представники різних амплуа.

Після тренування дніпряни в черговий раз потрапили в щільне кільце юних колекціонерів автографів і фотографій, а повернувшись в готель, вирушили на відновлювальні заходи.

Більше фото з  тренування команди можна переглянути у фотогалереї сайту Винники Plus.

Джерело: http://www.fcdnipro.ua/
Фото: http://vinnikiplus.in.ua/

Теги: Мирон маркевич, тренування, збори, Дніпро


Читайте також:
Коментарі
avatar