Гол Олега Шептицького приніс перемогу "Руху" (ОНОВЛЕНО+ВІДЕО)
22.06.2014 19:51
Сьогодні, 22 червня на стадіоні ім. Богдана Маркевича відбувся матч 10 туру Прем'єр-ліги Львівщини з футболу. Винниківський "Рух" приймав команду ФК "Самбір", яка на даний момент займає перше місце у чемпіонаті.

Після двох підряд поразок, однієї в чемпіонаті Львівщини і однієї у чемпіонаті України, виниківчанам вкрай потрібна була перемога, щоб перервати цю прикру полосу невдач.

Матч для підопічних Романа Гданського видався непростим. Напевне, все-таки, "давила" на гравців "Руху" відповідальність за результат. Не відчувалося тої розкутості в діях рухівців, яка була на початку сезону. Самбірчани у свою чергу багато рухались і вдало пресингували господарів.

Весь матч проходив переважно у середині поля і на підступах до штрафних майданчиків з мінімальною кількістю гольових моментів. Самбірчани кілька разів, після помилок господарів, навіть мали кращі шанси для того, щоб відкрити рахунок.

Здавалося, що матч так і закінчиться, але з цим були не згідні господарі. За 7 хвилин до закінчення основного часу після виконання кутового удару Констянтином Деревльовим всіх випередив Віталій Дмитрух і майстерно головою прокинув м'яча на набігаючого Олега Шептицького. Олег не підвів, і головою не менш майстерно направив круглого у ворота. 1:0 - з таким результатом і завершився цей непростий матч.

Другий конкурент "Руху" в боротьбі за перше місце у чемпіонаті "Гірник" із Соснівки поступився своїм одноклубникам одноклубникам в новояворівську з рахунком 0:1.

Після 10 турів турнірну таблицю продовжує очолювати ФК "Самбір", маючи у своєму активі 22 набраних очки після 10-ти зіграних матчів. Другу та третю сходинку ділять "Гірник" Соснівка та винниківський "Рух", в активі яких 21 очко після 9-ти зіграних матчів.

Не можна не згадати подію, яка відбулася за одну хвилину до закінчення першого тайму. На винниківський стадіон на вечірнє тренування прибула команда дніпропетровського "Дніпра". Коли дніпряни проходили повз трибуни, їх глядачі супроводжували гучними оплесками та вітаннями.

"Рух" Винники - ФК "Самбір" 1:0

Арбітр: Василь Верблянський, асистенти арбітра: Степан Пелих, Олег Притула, резервний арбітр: Володимир Кудла, делегат ФФЛ: Андрій Шандор

Голи: 1:0 - Шептицький Олег, 78

"Рух" Винники: Шевчук Юрій; Гусаковський Юрій; Бойко Роман Ол.; Іванський Любомир; Дмитрух Віталій; Костик Богдан; Кікоть Андрій (Шептицький Михайло, 73); Сергеєв Сергій (Іванов Роман, 63) (Панасюк Олег, 85); Деревльов Костянтин (Романів Володимир, 82); Родевич Олексій (Козловський Святослав, 46); Шептицький Олег

Запасні: Жук Андрій; Карачевський Назар; Молоков Іван; Дикий Іван

ФК "Самбір": Крашевський Андрій; Підвірний Володимир; Піщальник Юрій; Ковалик Іван; Слука Богдан; Теплий Ігор; Теплий Олег; Леськів Ігор; Кіт-Копиляк Михайло (Франкович Олег, 77); Малецький Назарій; Габ`ян Андрій

Запасні: Порох Віктор; Держипільський Ігор; Явірський Ігор; Стародуб Віталій; Козирєв Максим

Попередження: Слука Богдан, 38; Деревльов Костянтин, 44; Козловський Святослав, 46; Піщальник Юрій, 81

АНОНС: У середу, 25 червня, на стадіоні ім. Богдана Маркевича відбудеться товариський матч "Рух" Винники - "Дніпро" Дніпропетровськ. Початок матчу: 17.00 год.

Теги: Рух, Роман Гданський, Олег Шептицький, Віталій Дмитрух, Самбір