Новий тренувальний тиждень "Дніпро" розпочав на винниківському озері (ОНОВЛЕНО+ВІДЕО)
23.06.2014 16:09

Новий тиждень почався для «Дніпра», що знаходиться на зборі у Винниках, з виїзду на природу. Оточене зеленню мальовниче Винниківське озеро так і манить своєю красою, змушуючи відволіктися від мирської суєти. Але замість вудок у дніпрян з собою були сітки з м'ячами.

Залишивши осторонь альтанки з мангалами, які гармонійно доповнюють тутешні пасторальні пейзажі, гравці зайняли майданчик для пляжного футболу.

«До піску потрібно підготуватися», - перед розминкою помітив тренер з фізпідготовки Павло Сіренко. А коли м'язи гравців були розігріті, дніпропетровці розділилися на дві команди і провели незвичайний матч. У першому його таймі грали в гандбол (при цьому голи дозволялося забивати тільки головою), а в другому - вже в футбол.

Поєдинок в ручний м'яч завершився без взяття воріт, і перед початком футбольної частини протистояння тренери запропонували вважати забитий головою м'яч за два. Але такий бонус суперники так і не змогли заробити, обмінявшись голами ногами. Відзначилися Нікола Калинич і Бруно Гама.

Нетривіальне заняття прекрасно позначилося на настрої команди. Футболісти грали з задоволенням, емоційно реагуючи на ефектні епізоди. Гідно були оцінені удари в падінні через себе Мазуха і Федорчука, впевнена гра головою того ж Мазуха, постріли по воротах Калинича і Селезньова, хитрий дриблінг Коноплянки.

Позбувшись від надлишків піску і вгамувавши спрагу, дніпряни повернулися в готель готуватися до вечірнього тренування.

Джерело: http://www.fcdnipro.ua/

Теги: винниківське озеро, Дніпро, збори


Читайте також:
Коментарі
avatar