Рада Федерації скасує дозвіл на використання російських військ в Україні
24.06.2014 17:02
Президент РФ Володимир Путін запропонував Раді Федерації скасувати постанову від 1 березня про використання російської армії на території України. Про це повідомив прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков.

"У вівторок, до відльоту до Відня з офіційним візитом, направив до Ради Федерації на ім'я голови верхньої палати Валентини Матвієнко лист, в якому в цілях нормалізації обстановки та врегулювання ситуації у східних регіонах України, а також у зв'язку з початком тристоронніх переговорів з цього питання вніс до Ради Федерації пропозицію про скасування постанови від 1 березня 2014 № 48-ФЗ про використання Збройних сил РФ на території України", - сказав Пєсков.

Під час засідання 25 червня російська Рада Федерації підтримає рішення президента Росії Володимира Путіна про відкликання згоди, даної верхньою палатою, на використання Збройних сил РФ на території України.

За словами заступника голови комітету з міжнародних справ верхньої палати Андрія Клімова, який цю інформацію озвучив, згоду на використання ЗС Росії сенатори дали главі держави 1 березня 2014 року.

Таке рішення було пов'язане з загрозою життю громадян РФ, які перебувають на території Криму і Севастополя, і президент звертався до нас про використання наших Збройних сил на території України до нормалізації суспільно-політичної ситуації в цій країні", — сказав Клімкін.

Він гадає, що сьогоднішнє звернення Путіна пов'язане саме з тим, що період нормалізації в Україні розпочався.

Спікер Ради Федерації Росії Валентина Матвієнко підтвердила, що завтра Рада на засіданні скасує свою постанову від 1 березня про використання на території України Збройних сил РФ.

Про це вона повідомила на засіданні Ради палати за участю голів комітетів і комісій Ради Федерації.

"Звернення президента Володимира Путіна про відкликання дозволу на використання Збройних сил РФ на території України ми розглянемо на засіданні завтра, 25 червня", - повідомила Матвієнко.

Вчора голова Ради Федерації Валентина Матвієнко заявила, що Президент України Петро Порошенко повинен зафіксувати в документах мирний план з врегулювання кризи в Україні.

Джерело: http://24tv.ua/

Теги: Рада Федерації, Агресія, Путін, Дмитро Пєсков, Валентина Матвієнко, армія


Читайте також:
Коментарі
avatar