Свято футболу у Винниках (ОНОВЛЕНО+ВІДЕО)
26.06.2014 11:10
Справжнє футбольне свято відбулось сьогодні, 25 червня, на стадіоні ім. Богдана Маркевича у Винниках.

За чудової літньої погоди на винниківському стадіоні, як кажуть, не було де і яблоку впасти. А все тому, що суперником винниківського "Руху" була нова команда Мирона Маркевича "Дніпро" Дніпропетровськ - срібний призер чемпіонату України, учасник Ліги чемпіонів.

На поле стадіону команди вивів головний рефері матчу винниківчанин Юрій Мажоровський.

У першому таймі обидві команди вийшли на поле, можна сказати, дублюючими складами, а на другий тайм вийшли вже, так би мовити, в бойових складах.

Підопічні Мирона Маркевича, більш ніж прогнозовано, здобули впевнену перемогу з рахунком 7:0. Голи за дніпропетровців забивали: Мазух (28 хвилина), Калініч (30 хвилина), Матеус (50 хвилина), Селезньов ( 55 і 88 хвилини), Кобахідзе (75 хвилина), Коноплянка (90 хвилина).

Хоча рахунок для "Руху" розгромний, винниківчани не виглядали хлопчиками для биття. Тотальної переваги у гостей не було, просто виконавська майстерність дніпропетровців при завершенні атак, була набагато вищою. Винниківські футболісти старалися комбінувати та грати у відкритий футбол. І це їм, можна сказати, непогано вдавалося. Якби команда грала на збереження своїх воріт, та і більш жорстко діяла у відборі, не жаліючи суперника, то і рахунок напевне був зовсім іншим.

Не будемо коментувати детальний перебіг подій на полі, все це Ви можете побачити, переглянувши (нижче) відеозапис матчу.

Після матчу всі глядачі були задовелені, зразу після свистка Юрія Мажоровського на поле вибігла величезна кількість вболівальників, які "атакували" дніпропетровців, бажаючи  отримати автографи іменитих футболістів, чи сфотографуватись з ними. Найбільше "дісталося" Євгену Коноплянці. Як завжди довго не відпускали вболівальники Мирона Маркевича. Були і інтерв'ю для українських телеканалів, друкованих та інтернет видань.

Свято вдалося!!! Більше можна дізнатись, переглянувши фоторепортаж Андрія Жука та відеозапис матчу.