У Винниках приймають переселенців з окупованих міст України
26.06.2014, 13:50
У середу, 25 червня, заступники голови м.Винники Олег Шевчук та Тарас Дмитерко разом з представником місії «Добрий Самарянин» паном Володимиром, завідувачем 2–го поліклінічного відділення комунальної 6-ї міської поліклініки м.Львова Надією Жигало та спеціалістом відділу соціальної та юридичної роботи Іванною Іванчук відвідали переселенці з міст сходу і півдня України, які поселені у Винниках.

Делегація оглянула умови проживання понад 50 людей, з яких більшість діти. Людям була надана медична та соціально-юридична інформація. Т

Також для переселенців було озвучено запрошення у Винниківську міську раду, у будь-який час робочого дня, для вирішення проблем працевлаштування та соціально-побутових умов проживання, а також щодо виплати коштів, заблокованих дерказначейством у Східних областях України.

Джерело: http://vynnyky.in.ua/

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: Іванною Іванчук, Добрий Самарянин, Тарас Дмитерко, переселенці, Надія Жигало, міська рада, Олег Шевчук

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...