Росіяни сприйняли вірш, як агресію, та він – про свободу, - Анастасія Дмитрук (ВІДЕО)
30.06.2014 15:47
Авторка легендарного вірша "Никогда мы не будем братьями" поетеса Анастасія Дмитрук в ексклюзивному інтерв’ю для Телеканалу новин 24 розповіла про історію створення вірша та пісні, а також про надмірну увагу російських ЗМІ до українки.

Відгуки про вірш були дуже різними, особливо у російських соцмережах. Було дуже багато образливих коментарів, які не стосувались безпосередньо змісту вірша, а більше адресувались особисто мені, - розповіла поетеса.

Загалом, росіяни записали більше сотні відповідей Анастасії, більшість з них - також у віршованій формі. А російський телеканал "Росія24" присвятив 25 хвилин свого ефіру, щоб обговорити роботу Насті Дмитрук. Та дівчина, каже, на таку увагу з боку росіян зважає мало, бо більшість з них не мають якоїсь власної позиції, а просто дублюють офіційну позицію російської влади.

Вони сприйняли перший рядок як агресію, а далі навіть не дослуховували і в такому ж агресивному тоні записували відповіді. Хоча вірш присвячений боротьбі за свободу, - наголосила Настя Дмитрук.


Теги: пісня, Никогда мы не будем братьями, Анастасія Дмитрук, патріотизм, вірш, Росія


Читайте також:
Коментарі
avatar