Перший збір, можна сказати, пройшов успішно, - Мирон Маркевич
02.07.2014 00:02
У вівторок,1 липня, завершилися перші збори дніпропетровського "Дніпра", які проходили у Винниках.

Дніпропетровська команда у перший день липня в останньому спарингу першого збору перемогла у Стрию "Скалу" з рахунком 6:0 і у другій половині дня відбула до Дніпропетровська.

- Третій контрольний матч, третя розгромна перемога і жодного пропущеного гола ..., - таким запитанням розпочалось інтерв'ю головного тренера після закінчення зборів на офіційному сайті ФК "Дніпро".

- Ми не ставили метою домогтися результату в цих матчах. По-перше, потрібно було згадати найкраще, що було в минулому сезоні, і на тлі недовідновлення зіграти контрольні матчі з обласними командами. Мені б хотілося, щоб хлопці те ж саме повторили через тиждень-два, коли будуть грати з більш серйозними суперниками.

- Вперше зіграв Матос. Як оціните його дії?

- Нічого. Ми на нього розраховуємо.

- Яке враження справили футболісти «Скали»?

- (Посміхаючись) Вони старалися. Звичайно, їм потрібно працювати над собою. А бажання у них було багато сьогодні.

- Якщо відійти від контрольних матчів, як оціните роботу команди на зборі?

- Загалом, що планували, ми зробили. Футболісти працювали із задоволенням, і мене це дуже тішить. Перший збір, можна сказати, пройшов успішно.

- Чи всі з тих, хто був на цьому зборі, поїдуть на наступний?

- У нас є ще два дні, і ми ще подумаємо над цим. Більшість, звичайно, поїде. Може бути, один-два гравці не поїдуть. Не буду поки говорити, хто саме - ще подумаємо.

- Чи будуть нові обличчя на другому зборі?

- Мені б хотілося, щоб хоча б один футболіст у нас з'явився. Поки ведемо переговори.

- На наступному зборі у вас дуже серйозні спаринг-партнери. Це говорить про те, що ви маєте намір далеко пройти в Лізі чемпіонів?

- Звичайно, на другому зборі будемо награвати склад на перші офіційні матчі. Не за горами і Ліга чемпіонів, тому все буде більш серйозно.

Фото: Винники Plus

Теги: Дніпро, збори, Мирон маркевич


Читайте також:
Коментарі
avatar