У Винниках збудують храм на честь святого чудотворця (ФОТО)
03.07.2014, 18:36
Учора, 2 липня, у Винниках на вул. Сахарова освятили наріжний камінь під будівництво храму святого Миколая Української автокефальної православної церкви.

Посвячення відбулося за участі митрополита Львівського Макарія (УАПЦ), настоятеля храму святих Володимира та Ольги м. Виннник, митрофорного протоієрея Василя Петрика, отця Андрія Петрика інших священнослужителів. Владика Макарій оголосив, що настоятелем храму святого Миколая призначено отця Андрія Петрика. На посвяченні було багато парафіян, були також присутні міський голова Винник Сергій Уваров, працівники Винниківської міської ради.

У фундамент храму урочисто заклали капсулу з посланням до майбутніх поколінь із зазначенням прізвищ осіб, які доклалися до цього будівництва та пам’ятну плиту.

Владика Макарій у своїй промові наголосив, що спорудження храму – важкий і довгий процес, який потребує і від отців, і від їхніх парафіян, і від влади щоденної подвижницької праці та значних зусиль.

Джерело: http://lvivexpres.com/

Фото: Микола Тинкалюк

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: освячення, Камінь, цеква

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...