«Рух» зіграв у нічию з «ОДЕКом» (ОНОВЛЕНО+ВІДЕО)
04.07.2014 14:11
Винниківський «Рух» за один тур до закінчення групового турніру чемпіонату України з футболу серед аматорських команд забезпечив собі перше місце у І групі.

У середу, 2 липня, на стадіоні ім. Богдана Маркевича винниківчани, які раніше забезпечили вихід у наступний тур чемпіонату, зіграли у нічию з рахунком 2:2 з командою з Рівненської області «ОДЕК», яка претендує на другу путівку виходу із групи.

Перший тайм зустрічі пройшов у рівній боротьбі з невеликою кількістю небезпечних моментів біля обох воріт. За такої гри, на 39 хвилині матчу гості розіграли швидку контроатаку і відкрили рахунок у матчі.  Нападник команди Тивонюк, увірвавшись зліва у штрафний майданчик господарів, точним пробив у дальній кут воріт, не залишивши ніяких шансів для Шевчука. 1:0, за такого рахунку і пішли команди на перерву.

Початок  другого тайму, по грі, майже нічим не відрізнявся від першого тайму.  Точилася в основному рівна боротьба. Але на цей раз свій шанс використали господарі. На 60 хвилині після виконання кутового удару Олег Шептицький видовищним ударом через себе зрівняв рахунок.

Друга поливина другого тайму пройшла вже з незначною перевагою винниківчан, які все частіше стали загрожувати воротам гостей.  І за 8 хвилин до закінчення основного часу вони зуміли вийти вперед у рахунку.  Гол вийшов дещо курйозним. Спочатку Гусаковський на правому фланзі атаки «проспав» передачу партнерів.  А коли «проснувся» зразу включився в боротьбу і заставив «начудити» вже захисників «ОДЕКа», які подарували йому м’яча. Рухівець миттєво використав подарунок і відправив м’яч між ніг воротаря у ворота.

Але не судилося цього вечора святкувати винниківчанам перемогу, вже через хвилину у штрафному майданчику Романів недозволеним прийомом зупинив суперника і арбітр матчу призначив одинадцятиметровий удар у ворота Шевчука. Гості використали цей шанс і зрівняли рахунок.

Вже на останніх хвилинах  винників чани могли все-таки вирвати перемогу. На куті воротарської площадки головою завершував передачу партнера Святослав Козловський, але чуть-чуть не хватило влучності.

Бойова нічия 2:2, після якої «Рух» має у своєму активі 16 очок і за один тур до закінчення групового турніру забезпечив собі перше місце у групі. За другу путівку поборються «ОДЕК» та ФК «Вінниця». В «ОДЕКА» після зустрічі у Винниках 11 очок.  Оржівців підвели земляки з Рівненщини команда «Маяк» Сарни, яка могла сьогодні відібрати очки у ФК «Вінниці», але вони не виїхали на гру і подарували вінничанам технічну перемогу. Після цієї перемоги вінничани набирають 14 очок і виходять на друге місце. Правда, вінничани вже завершили всі матчі у групі, а «ОДЕКУ» в останньому матчі вдома треба вигравати у хмельницького «Поділля» з різницею не меншою ніж 4 м’ячі.