Звітуйте «електронкою» – оцініть якісні зміни!, - ДПІ
04.07.2014 10:01
ДПІ у Личаківському районі м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області пропонує усім платникам податків отримати ключ електронного цифрового підпису якнайшвидшеДПІ у Личаківському районі м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області пропонує усім платникам податків, хто ще не відчув усієї зручності подачі звітності засобами електронного зв’язку і з тих, чи інших причин ще не мають ключа електронного цифрового підпису, отримати його якнайшвидше.

Адже, звітувати не виходячи з дому або відразу зі свого робочого комп’ютера можливо не лише до органів Міндоходів, а й до органів державної статистики та Пенсійного фонду України. А для платників податків, хто вже встиг оцінити переваги електронної звітності, паперовий документообіг залишився в минулому. Звітуючи «електронкою», вони з легкістю заощаджують час та свої витрати.

ДПІ у Личаківському районі м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області повідомляє, для того, щоб подавати звітність в електронному вигляді ви маєте просто прийти до Центру обслуговування платників ГУ Міндоходів у Львівській області по вул. Стрийській 35, маючи при собі паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків, та електронний носій. Процедура отримання електронного цифрового підпису займає не більше 5 хвилин, а звітність через мережу Інтернет до органів Міндоходів надсилається за лічені хвилини. Ось і все! А тепер згадайте, скільки часу ви витрачали щомісяця, щоб здати всі звіти в паперовому вигляді! Тож, не зволікайте, спробуйте полегшити собі життя і ви неодмінно оціните позитивні зміни.

Детальну інформацію щодо процедури реєстрації можна переглянути на офіційному інформаційному ресурсі Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту: http://www.acskidd.gov.ua/ у рубриці Реєстрація користувачів


Теги: податкова, ДПІ, електронна звітність


Читайте також:
Коментарі
avatar