Гіркин звинувачує Кремль у зраді: «Новоросія загине найближчим часом"
04.07.2014 13:12
Один з лідерів терористичної організації "Донецька народна республіка", офіцер ГРУ Росії Ігор Гіркін (Стрілок) заявив про те, що сили АТО на порядок перевершують сили терористів і найближчим часом позиції бойовиків можуть бути остаточно знищені.

Як заявив Гіркін російським ЗМІ, Миколаївка оточена. Зв'язки з гарнізоном немає. Тривають безперервні обстріли Семенівки, Миколаївки, ТЕЦ, передає Цензор.НЕТ.

"Кількість витрачених снарядів таке, що в Чечні такого не бачив. Вночі Слов'янськ був неодноразово обстріляний гаубицями. Населення охопила паніка. Всі проклинають Київ, Порошенко і ... Росію, яка дала надію і кинула на сваволю карателів ...", - заявив один з лідерів бойовиків.

За словами терориста сили АТО "тиснуть суцільним потоком броні і снарядів, піхота практично не використовується".

"Якщо Росія не вступить у справу в найближчий час -. Новоросія загине найближчим часом, Слов'янськ загине набагато раніше, ніж всі інші", - заявив Гіркін.

"Наше постачання повністю перервано Так що розвантаження, черевики, прилади нічного бачення і все інше можна сміливо відправляти куди завгодно - до нас вони вже не дійдуть. Обстріл міста триває.", - додав представник терористичної організації.


Теги: Гіркін, терористи, ато, стрілок


Читайте також:
Коментарі
avatar