У Львові запрацював центр, де можна виготовити закордонний паспорт без черг (ВІДЕО)
04.07.2014 17:09
З 8 травня у Львові по вул. Богдана Хмельницького, 212, запрацює «Паспортний сервіс», де мешканці міста зможуть без черг, проте за вищою ціною, аніж у міграційній службі, отримати закордонний паспорт.

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив директор філії Петро Комар, повідомляє Вголос.

У новому офісі громадяни можуть подати документи на виготовлення закордонного паспорта (627,15 грн), а також внести відомості про дітей у паспорт (137, 26 грн), виготовити проїзний документ для дітей віком до 18 років (234 грн) та поставити апостиль на документи (201 грн).

Ціна виготовлення закордонного паспорту у ДП «Документ», як зазначає директор філії, різниться від ціни за аналогічну послугу Державної міграційної служби – вона вища в середньому на 250 грн.

За словами Комара, перевагою центру є те, що тут практично не буває черг, оскільки в офісі є 12 віконечок, де можна подати документи на виготовлення того чи іншого документу. У чотирьох  віконцях можна забрати вже виготовлений документ і є три кабінки, де роблять фото на документ.

Як зазначає видання, ДП «Документ» є правонаступником Державного підприємства «Ресурси-Документ».

У 2011 році ДП «Документ», згідно із розпорядженням Кабміну, було передане із сфери управління МВС України до сфери управління Державної міграційної служби.

Сьогодні ДП «Документ» має свої структури у 24 областях України.

За словами Комара, підприємство не фінансується з державного бюджету.

«Гроші з державного бюджету не виділяються. Ми державне комерційне підприємство. Живемо за рахунок госпрозрахунку. Звичайно, коштів нам недостатньо, але ми своїми силами намагаємося виживати», ‒ зазначив він.


Теги: документ, Закордонний паспорт, сервіс


Читайте також:
Коментарі
avatar