80-річний дідусь зі Слов'янська підкорив Інтернет (ВІДЕО)
08.07.2014, 21:05
Дідусь, який виявився кандидатом технічних наук, який пройшов шлях від головного металурга до директора заводу «Словважмаш», розповів журналістам телеканалу ICTV, як йому важко жилося в окупації терористів.

За словами Івана Івановича, він все життя прожив в Слов'янську, але ніколи не було так важко, останнім часом йому довелося фактично жити в підвалі.

«Останні місяці я вставав і плакав. Коли вже прийшли наші гвардійці, армія, я низько вклонився їм і сказав дякую», - каже дідусь.

Дідусь, який виявився кандидатом технічних наук, який пройшов шлях від головного металурга до директора заводу «Словважмаш», розповів, як йому важко жилося в окупації терористів. За словами Івана Івановича, він все життя прожив в Слов'янську, але ніколи не було так важко, останнім часом йому довелося фактично жити в підвалі. «Останні місяці я вставав і плакав. Коли вже прийшли наші гвардійці, армія, я низько вклонився їм і сказав дякую», - каже дідусь.

Джерело: fakty.ictv.ua

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: визволення, збройні сили, Відеоролик, Слов'янськ, ветеран, Інтернет

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...