Німеччина зганьбила Бразилію (ВІДЕО)
09.07.2014 10:46
Ганьба, це ще м’яко сказано. Збірна Бразилії з футболу зазнала найпринизливішої поразки в своїй історії - у півфіналі Чемпіонаті світу "пентакампеонів" втоптала в газон Бундесмашина.

Бразильці підписали капітуляцію вже у першому таймі. Спочатку проґавили Томаса Мюллера після подачі від кутового прапорця. Згодом люб’язно дозволили Мірославу Клозе побити рекорд Мундіалів - 16-ий гол форварда у фінальних частинах турніру. А це вже Тоні Крос доводить до відчаю бразильську торсиду, оформивши дубль впродовж двох хвилин. П’ятий цвях в домовину "селесао" ще до перерви забив Самі Хедіра.

У другому таймі бразильці спробували бодай гол престижу організувати. Але Мануель Нойєр тягнув усе, що летіло в рамку його воріт. Насамкінець Андре Шюрле, який вийшов на заміну довів розгром господарів форуму до футбольної сухої - 7:0. Гол Оскара вже у додані арбітром хвилини, мабуть, ніхто і не помітив.

Теги: Німеччина, Бразилія, Футбол, чемпіонат світу, півфінал