Винниківчанин, який вижив на Майдані і став бійцем "Азову", потребує допомоги на лікування (ВІДЕО)
09.07.2014 18:11
24-річний винниківчанин Володимир Вінярський брав активну участь в гарячих подіях під час подій на Майдані. Згодом він став добровольцем батальйону "Азов", де був поранений терористами і тепер потребує допомоги та лікування.

Він захищав Україну,а тепер сам потребує допомоги. Володимир Вінярський один з тяжких поранених під час антитерористичної операції. Куля заділа легеню і хребці. 24-річний хлопець не підводиться на ноги і не відчуває нижню частину тіла. Волонтери хочу відправити бійця Нацгравдії на реабілітацію до Ізраїлю.

Цю зиму він прожив у Києві. Бої на Грушевського, сутички 18 лютого під Парламентом, відстріл на Майдані - все це він бачив на власні очі, але залишився не ушкодженим. А тоді вирішив не повертатися додому і поставив маму перед фактом, що записався у Нацгвардію.

Куля снайпера на Сході, скоріше за все з гвинтівки російського виробництва, прошила його наскрізь. Пошкодила легеню, тому Володя нині такий слабий і майже хрипить, коли говорить, а ще зачепила 9 і 10 хребці. Але це той випадок коли надія є. Українські лікарі зробили все можливе. І нині налаштовують Володю, ходити подумки, бігати ві сні, не забувати як працюють м'язи.

Хірурги Володимира говорять - що не пошкоджений спинний мозок, там просто дуже сильний забій і найголовніший лікар у цій ситуації - це час. Проте волонтери хочуть, щоб цей час реабілітації Володимир Вінярський провів у Ізраїлі у військовому шпиталі. Саме там лікарі спеціалізуються на вогнепальних поранення хребта і саме там мають великій досвід, як поставити на ноги таких бійців.

Але сума за лікування надто велика - 100 тисяч євро, тому щоб назбирати потрібні кошти має долучитися вся Україна.

Для цього знадобиться $150 тис.

Реквізити ПриватБанку для переказів у гривнях (картка мами):

6762 4683 1999 1935

Отримувач: Вінярська Уляна Степанівна

Джерело: http://tsn.ua/

P.S. Як виявилося, Володимир проживає не у Винниках, що біля Львова, а у селі Винники Дрогобицького району Львівської області. Але, думаєм, немає ніякої різниці у тому, звідки родом Володимир. Цей хлопець для всіх свій - український воїн, який захищав Україну! 


Теги: нацгвардія, допомога, ато, майдан, поранення, винниківчанин, Володимир Вінярський


Читайте також:
Коментарі
avatar