США допоможуть українським аграріям
10.07.2014 14:06
США мають намір експортувати в Україну техніку, технології та розбудовувати інфраструктуру для переробки та споживання продовольства, заробляючи разом з Україною у сфері аграрно-промислового комплексу.

Про це під час аграрного форуму в Києві сказав Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, повідомляє канал новин 24.

"Ми розпочали з нашими західними партнерами план відбудови – так званого плану Маршала для України. Там багато речей, які стосуються сходу, будівництва кордонів, поновлення безпеки, але я їх відкладаю убік. Для мене найважливіше – отримати інвестиції в аграрний та енергетичні сектори. Ми почали серйозні перемовини, насамперед із США, і тут у нас дорога з двостороннім рухом. В них є зацікавленість постачати в Україну техніку, нові технології, інфраструктуру для переробки та споживання зерна, продовольства. А в нас є зацікавленість взяти їхні гроші на 20 років під 2%, а не під 20%", — заявив Яценюк.

Він підкреслив, що в США зараз розуміють, що надаючи гроші України на такі цілі, можна на цьому заробити.

"Це не просто подарувати гроші і довго чекати, коли вони повернуться. Я особисто після нарад займаюся тим, щоб протягом 2-х місяців вийти на перший проект рішень щодо того, що ми з західними партнерами зможемо зробити щодо ринку АПК. Вони нам поставляють техніку, інвестують, а ми спільно виробляємо та продаємо", — підсумував Прем'єр.


Теги: аграрний сектор, Арсеній Яценюк, техніка, сша, сільське господарство, допомога, Технології


Читайте також:
Коментарі
avatar