Львів вимагає від президента України повернення Бандері та Шухевичу звання Героїв України
11.07.2014 12:24
Львівська міська рада звернулась до президента України Петра Порошенка з вимогою присвоїти звання Героїв України Степанові Бандері та Роману Шухевичу.

Відповідне звернення львівські обранці ухвалили вчора на пленарному засіданні міської ради з ініціативи фракції ВО «Свобода», повідомляє Вголос.

Депутати переконані, що звання Героїв України, які Шухевичу та Бандері у час свого президентства присвоїв Віктор Ющенко, за часів Віктора Януковича суд скасував «за вказівкою Банкової та на догоду Путіну і Мєдвєдєву».

«Вимагаємо від Президента України Петра Порошенка повторно видати укази про присвоєння Степану Бандері та Роману Шухевичу звання Героя України. Цим Ви підтвердите, що є самостійним Президентом незалежної Української держави», – йдеться у зверненні депутатів.

Як зазначив «свободівець» Іван Лещишин у коментарі «Вголосу», відновлення звання Героя України Степану Бандері і Роману Шухевичу є не тільки питанням історичної справедливості, але й вимогою Революції Гідності, котра пройшла під гаслами української національно-визвольної боротьби.

«Ми пропонуємо, щоб звання Героїв Бандері та Шухевичу Порошенко присвоїв на початку каденції, бо саме завдяки Революції Гідності він став президентом. Тільки завдяки національній ідеї відбулась ця революція», – зазначив депутат.


Теги: Бандера, Шухевич, ЛМР, герой


Читайте також:
Коментарі
avatar