Юрій Шивала разом з винниківчанами долучився до нічного велопробігу Львовом
14.07.2014 21:44
Фронтмен музичного гурту "Хочу ЩЕ!" винниківчан Юрій Шивала організував групу винниківчан, яка взяла участь у нічному велопробігу Львовом.

"Сьогодні вночі нарешті долучився до одного з найбільш масових велозаходів, які відбуваються у Львові", - пише у своєму блозі shyvala.com Юрій Шивала.

"В ніч з 12 на 13 липня пройшов нічний велопробіг Львовом, який пролягав за маршрутом позначеним на карті нижче. Ця подія принесла мені величезне задоволення, а також дала зрозуміти, що мрія проїхати велосипедом зі Львова до Амстердаму цілком можлива, враховуючи ту дистанцію, яку мені вдалося подолати за один день.

Дізнався про захід цілком випадково, коли вранці у маршрутці зустрів свою подругу - фотографа Марію Кушнір. Я вже давно хотів долучитися до подібного дійства, але то у Львові не був в період проведення львівських велоподій, то інформація про них пролітала повз мої вуха. На цю ніч у мене якраз не було жодних планів, тому я швидко вирішив організувати групу учасників велопробігу з Винник. На все про все у мене фактично зовсім не було часу: зробив пости у FB та VK, кілька приватних повідомлень і дзвінків. В результаті менше, ніж за дві години вдалося організувати маленьку винниківську велоколону у складі 7 осіб, більшість з яких не знайомі між собою.

Вже на першому підйомі при виїзді з Винник, як мінімум у двох людей закралася думка: «А чи варто брати участь у велопробізі, чи можливо краще зійти з дистанції поки не пізно?». Як виявилося троє людей взагалі вперше їхали велосипедом з Винник до Львова і не мали справи з довгими велодистанціями. Але вони молодці, оскільки справилися і гідно проїхали весь маршрут, відстань якого склала 59,5 км.

Загалом винниківчани проїхали більшу відстань, ніж усі решта учасники велопробігу, оскільки поїздка туди й назад по маршруту Винник-Львів-Винники в сумі дала нам +20 км до загальної дистанції. В цей день мені вдалося встановити свій особистий велорекорд. Вранці я перевіз свій велосипед з «Локусу» до Винник і в сумі за попередню добу, проїхав 89,5 км.

Під час пробігу падав дощ, але це не зіпсувало загальних вражень, а навпаки додало своєрідної перчинки до однієї з наймасштабніших нічних велоподій Львова. Дуже круто, коли майже 300 велосипедистів одночасно курсують за одним маршрутом розсікаючи перед собою калюжі і викликаючи подив у випадкових перехожиш. Не обійшлося, звичайно, й без негативних моментів. Далеко не усі велосипедисти розуміли, що потрібно постійно триматися крайньої правої смуги руху чи частини дороги, щоб не заважати проїзду автомобілів. Також декількох людей випадково підрізали в дорозі, через що вони десантували разом зі своїми велосипедами на асфальт. На щастя обійшлося без серйозних травм і усі учасники змогли живі й здорові проїхати весь майже 30-ти кілометровий шлях.

Подяка за організацію велопробігу енергійній дівчині-журналістці Вікторії Веселовській, яка створила у Львові ще одне свято для велосипедистів. Чекатиму чергового велопробігу і наступного разу залучу ще більше винниківчан до цього заходу", - підсумував Юрій Шивала.


Теги: винниківчани, юрій шивала, хочу ще, Велопробіг


Читайте також:
Коментарі
avatar