Народний ансамбль танцю "Святослав" відпочивав у Карпатах
15.07.2014 11:10
На схилі гори, на в’їзді у селище міського типу Славське Сколівського району Львівської області, що розташоване у мальовничій долині ріки Опір та правої притоки Славки, на висоті більше 1 000 м., серед покритих хвойними лісами й полонинами Карпатських хребтів Бескид і Горган, розташований пансіонат "Бойківщина". Саме тут відпочивали учасники Народного ансамблю танцю "Святослав".

Під час відпочинку учасники ансамблю неодноразово побували на екскурсіях по річці Опір та г. Тростяна, де поєднуються надзвичайної краси краєвиди, кришталево – чисте гірське повітря.

У вечір на Івана Купала дівчатка плели віночки та ходили хороводи. Також проводились змагання з настільного тенісу, футболу, більярду.

Протягом усього відпочинку діти проводили час дуже цікаво, оздоровившись у гірській воді та чистому повітрі мальовничих Карпат.

Художній керівник та головний балетмейстер Народного ансамблю танцю "Святослав" Тетяна Патер висловила подяку за змістовний та гарний відпочинок почесному президенту ансамблю та меценату Григорію Козловському. Також пані Тетяна дякує директору пансіонату "Бойківщина" Зубіташвілі Амірану Вахтанговичу, Борису Калінічуку, фотокореспонденту Андрію Жуку, масовику-затійнику Дмитру Кушніру, Любові Марцун та всім батькам.

Фото: Андрій Жук

Більше фотографій можна переглянути у фотогалереї офіційного сайту "Дозвілля"


Теги: відпочинок, Карпати, святослав


Читайте також:
Коментарі
avatar