Дмитро Ярош оголосив про створення Добровольчого Українського Корпусу
16.07.2014, 11:17
Лідер Правого сектора Дмитро Ярош оголосив про створення Добровольчого Українського Корпусу, метою якого є боротьба з бойовиками на сході в координації з державними силовими структурами. Про це він сказав у відкритому зверненні у FB, повідомляє hromadske.tv.

«Саме тому був створений Добровольчий Український Корпус «Правого сектора». Бойові підрозділи, учбовий центр, мобілізаційні пункти – така структура Корпусу на даний час. Всі, хто вважає себе бійцем силового блоку ПС, віднині переходять під командування Корпусу. Керівники силових блоків в областях повинні зголоситися до командування Корпусу з метою отримання відповідних наказів, інструкцій, доручень. Пам’ятайте, що отаманщина та анархія грають на руку ворогу та будуть жорстко каратися. Втягування у кримінальні розборки, «віджимання» бізнесів, тиск на українських підприємців заради власного збагачення, «кришування» корупційних схем та нелегального бізнесу – це дії, несумісні зі званням бійця Добровольчого Українського Корпусу «Правого сектора». Ті представники силового блоку, які не ввійдуть до бойових чи територіальних структур Корпусу, будуть вважатися такими, що не мають стосунку до «Правого сектора». Своїм наказом я призначив Командиром Корпусу Андрія СТЕМПІЦЬКОГО, Начальником Штабу Корпусу – Валерія ВОРОНОВА», - написав Дмитро Ярош.

Також він закликав партійців тимчасово полишити політику та покласти вс зусилля на боротьбу з «терористами й сепаратистами».

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: правий сектор, добровольці, Дмитро Ярош

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...