США та ЄC ввели нові санкції проти Росії
17.07.2014 09:37
США ввели санкції щодо низки компаній-представників російського військово-промислового комплексу.

Згідно із повідомленням Мінфіну США, під дію санкцій потрапили корпорація "Алмаз-Антей" та концерн "Калашников", а також НПО "Іжмаш", НПО "Базальт", "Уралвагонзавод" та КБ "Приборобудування".

Під дією санкцій також опинилися російські компанії нафтогазового сектору: "Новатек", "Роснефть", "Внешэкономбанк", "Газпромбанк". Також США включили до переліку Феодосійське підприємство із забезпечення нафтопродуктами (АР Крим).

Санкції введені також проти віце-спікера Держдуми Сергія Нєвєрова, помічника президента Росії Ігоря Щеголева, міністра у справах Криму Олега Савельєва, а також "прем"єр-міністра ДНР" Олександра Бородая.

Слідом за США посилив санкції проти Росії і Європейський Сою.

На саміті 16 липня глави держав і урядів країн ЄС погодилися застосовувати штрафні санкції проти підприємств, державних установ і організацій, які сприяли порушенню територіальної цілісності України, повідомляє Deutsche Welle.

Відзначається, що ЄС вперше прийняв санкції проти російських підприємств.

Однак остаточний перелік осіб і компаній, на які будуть поширюватися санкції, Єврокомісія складе до кінця липня.

Штрафні заходи передбачають заборону на в'їзд до країн ЄС і заморожування активів.

Крім того, лідери країн Євросоюзу дали вказівку керівництву Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) та Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) не фінансувати нові проекти в Росії.

Джерело: http://24tv.ua/

Теги: сша, Росія, ЄС, санкції


Читайте також:
Коментарі
avatar