На 43 році пішов з життя український актор Віталій Лінецький
18.07.2014 20:53
Помер відомий український актор театру і кіно Віталій Лінецький. Про це повідомляє «Телекритика», посилаючись на прес-службу Одеського міжнародного кінофестивалю (ОМКФ).

Про раптову смерть актора також повідомив артист Київського Академічного театру драми і комедії на Лівому березі Віталій Салій. Сценарист Григорій Руденко у своєму Facebook також  підтвердив цю інформацію.

Поки що немає інформації про причини смерті актора.

Віталій Лінецький народився 16 листопада 1971 в Івано-Франківську. Закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого.

Працював актором в Івано-Франківському українському драматичному театрі і в Київському ТЮЗі. До теперішнього часу був актором Київського Академічного театру драми і комедії на Лівому березі.

Двічі лауреат професіональної театральної премії «Київська Пектораль»: у 1998 році - у номінації «Краща чоловіча роль другого плану» за роль Сеньйора Меіса в спектаклі «Трохи вина ... або 70 обертів» за новелами Піранделло, в 2007 році - в номінації «Краща чоловіча роль першого плану» за роль Єгора Войницького у виставі «26 кімнат ...» за п'єсою Чехова «Лісовик».

Зіграв десятки ролей у кіно, серіалах і мюзіклах, у тому числі - в останньому фільмі Кіри Муратової «Вічне повернення» та в стрічці «ТойХтоПройшовКрізьВогонь».

Останньою його роботою, як повідомляє інтернет-вдання «Кіно-театр»,  стала стрічка «Злочин у фокусі» кінокомпанії Star Media, яка зараз знаходиться у виробництві.

Фото: http://kinofon.com.ua/

Теги: актор, кіно, Віталій Лінецький


Читайте також:
Коментарі
avatar