Нідерландські військові вимагають, щоб їх відправили до України
21.07.2014 11:19
Військовослужбовці Нідерландів вимагають відправити їх в Україну. У зв'язку з чим вони написали відкритий лист міністру оборони Нідерландів Дж. А. Хенніс-Плассхаерт.

«Шановна пані Дж. А. Хенніс-Плассхаерт,

Після катастрофи пасажирського літака MH17 Malaysia Airlines вже пройшло чотири дні. Ці дні були наповнені сумом, співчуттям і скорботою.

Фрагменти неживих тіл пасажирів розсіяні на милі в зоні бойових дій. У зоні на сході України, яка оскаржується українськими урядовими військами і проросійськими сепаратистами.

Шановний міністр, те, що нині відбувається з останками пасажирів, у тому числі практично 200 голландськими громадянами огидним і абсолютно неприйнятним.

ОБСЄ намагається отримати контроль над ситуацією. Але соціальні медіа рясніють закликами до дії.

Використовуйте свій вплив, щоб прем'єр-міністром Рютте було прийнято рішення про якнайшвидше відрядження голландських військ в Східну Україну і - у співпраці з законними владою України - з усіма можливими і відповідними засобами, щоб повернути ініціативу щодо вирішення цієї ситуації.

Це найменше, що ми можемо зробити для наших співгромадян, які не були ні в чому винні і померли в результаті злочинного ідіотизму. З повагою, Марсель, Королівська армія, ад'ютант.

P.S. Ми, голландські солдати, дуже добре розуміємо ситуацію, і готові виконати наказ, після того як його віддадуть наші командири. Чекаємо вашого рішення.»

Джерело: http://inforesist.org/

Теги: Нідерланди, ато, армія, Авіакатастрофа


Читайте також:
Коментарі
avatar