У львівських магазинах з’являться російські прапори
22.07.2014 13:02
Представники найбільших торговельних мереж Львівської області заявили, що вважають цілком виправданою та доречною ухвалу Львівської міської ради, яка передбачає маркування товарів російського походження.

Про це йшлося під час прес-конференції сьогодні, повідомляє Вголос.

Зокрема, представники торговельних мереж «Арсен», «Епіцентр», «Шувар» та «Рукавичка» одноголосно заявили, що підтримують маркування російських товарів і вже розпочали процес маркування продукції із країни-окупанта.

«Розуміємо, що кожна копійка, витрачена на російську продукцію, може бути використана на фінансування російських військових та сепаратистських терористичних маркувань», – йдеться у заяві однієї із торговельних мереж.

Бізнесмени запевнили, що на кожен продукт, виготовлений у Росії, наклеюватимуть наліпку: російський прапор і при можливості розміщуватимуть таку продукцію на окремі полиці. 

В свою чергу начальник юридичного відділу Львівської міської ради Гелена Пайонкевич наголосила, що ухвала ЛМР є обов’язковою до виконання із дня її опублікування. Якщо підприємці не виконуватимуть цього документа, у раді обіцяють звертатися до суду.

Бойкот російських товарів у Львові прийняли на офіційному рівні – підприємців зобов'язали маркувати продукцію прапором країни-окупанта та позначкою «Товари з Російської Федерації».


Теги: маркування, товар, бойкот, супермаркет, Росія


Читайте також:
Коментарі
avatar