Може вже час задуматись навіщо нам 200 зайвих дармоїдів у ВР, - Тарас Дмитерко
22.07.2014 14:20
Сьогодні на засіданні Верховної Ради присутні 250 народних депутатів з 450!!! Може вже час задуматись навіщо нам 200 зайвих дармоїдів котрі живуть за кошти українців та ще й зраджують Україну підпрацьовуючи 5-ою колоною в залі Верховної Ради, - пише на своїй сторінці Facebook Тарас Дмитерко.

"Якщо прикинути то 200 х 13 000 грн = 2 600 000 грн. кожного місяця!!! Ці кошти можна напрявляти на розвиток регіонів або армії, а не годувати левченків, єфремових, симоненків, царьових, колісниченків, януковичів, олійників і їм же подібних. Тим більше врахувати сьогоднішній стан в державі.

Кабмін виносить постанови про скорочення фінансування на соціальні потреби зменшують і взагалі перестають виплачувати кошти матерям на утримання новонароджених дітей, шукають вихід з кризової ситуації. Кризова ситуація у Вас під носом - 200 дармоїдів більшість яких зрадники України!!!" - підсумував Тарас Дмитерко.


Теги: Тарас Дмитерко, депутати, верховна рада


Читайте також:
Коментарі
avatar
Може варто спочатку почати з рідних Винник? Зробити порядок на вул. Винна гора, перестати продавати землі фірмам,оформлених на родичів нашого мера, оштрафувати Козловського за постійне забрудення повітря фабрикою,яка до місцевого бюджету ні копійки не платить,бо зарєєстрована в іншому районі??
avatar
Пора і вам всім у міській раді задуматись...
avatar