Українські території обстрілює Росія та її бойовики, - російський журналіст (ВІДЕО)
29.07.2014 12:33
Російський журналіст Симон Вердіян закликав громадян Росії, які приїхали воювати в Україну, припинити підтримку терористів на Сході України та скласти зброю. За його словами, він на власні очі переконався, що обстріл українських територій ведеться Росією та бойовиками, що підтримуються знов таки ж РФ.

Про це повідомляє Служба безпеки України, інформує Укрінформ.

Громадянин РФ Симон Вердіян, режисер-постановник за фахом, нелегально перетнув державний кордон України три місяці тому для інформаційної підтримки терористів на Сході України. Представившись журналістом телеканалу «Россия 24», він одразу отримав акредитацію у бойовиків та дозвіл безперешкодно пересуватися територією, яку тимчасово контролювали терористи ДНР.

«Змонтовані матеріали, у яких автор під впливом російської пропаганди тенденційно висвітлював перебіг АТО та дії терористів, викладалися в мережу Інтернет», - повідомляє прес-служба відомства.

Однак, за словами Вердіяна, перебуваючи в Україні, він пересвідчився у причетності Російської Федерації до підтримки терористичної діяльності, артилерійських обстрілів українських військових формувань з території РФ, викривленні ситуації в нашій державі у російських ЗМІ.

«Після своїх спостережень і спілкування з пораненими, я усвідомив, що конфлікт на території Луганської та Донецької області спровокований і підтримується Росією. А страждають від цього місцеві жителі. При цьому російські телеканали спотворюють картину поточних подій. За час перебування в Україні я не бачив жодного бандерівця, зате знаю про факти обстрілу українських сел і міст з боку Російської Федерації, і з боку сепаратистів з установок «Град». Звертаюся до вас, громадяни Росії! Припиніть воювати, складіть зброю. Люди хочуть і чекають миру », - говорить вчорашній прихильник бойовиків.


Теги: терористи, сепаратисти, пропаганда, Симон Вердіян, бойовики, журналіст, Росія


Читайте також:
Коментарі
avatar