Львівщина вимагає, аби військовозобов’язані переселенці йшли воювати
30.07.2014 15:19
Голова Львівської обласної ради просить забезпечити військовий облік жителів східних областей, які прибули на Львівщину для тимчасового проживання. Про це повідомляє Львівський портал, посилаючись на інформацію прес-служби Львівської обласної ради.

Петро Колодій звернувся до начальника головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Львівській області Дмитра Загарії та  тимчасово виконуючого обов`язки військового комісара Львівського обласного військового комісаріату Олександра Тіщенка з проханням усіма законними методами забезпечити прибуття до районних військових комісаріатів області для взяття на військовий облік жителів східних областей, які є військовозобов’язаними.

Причиною для такого звернення стали протестні акції мешканців Самбірського та Старосамбірського районів Львівської області.

За інформацією тимчасово виконуючого обов`язки військового комісара Львівського обласного військового комісаріату 24 липня відбулося блокування Самбірського об`єднаного міського військового комісаріату. Місцеві жителі обурені скупченням на курортних територіях переселенців з окупованих територій чоловічої статі призовного віку, які не бажають виконувати конституційний обов`язок захисту територіальної цілісності держави.

«Згідно із статтею 17 Конституції України захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу.

Враховуючи справедливе обурення жителів Львівщини ситуацією, що склалася, а також беручи до уваги згадану вище конституційну норму та положення Закону України «Про військовий обов`язок і військову службу», зокрема про те, що призовники та військовозобов`язані після прибуття до нового місця проживання зобов`язані в семиденний строк стати на військовий облік, звертаємося до Вас із проханням усіма законними методами забезпечити прибуття до районних військових комісаріатів області для постановки на військовий облік жителів східних областей, які є військовозобов’язаними та тих, які досягли призовного віку», – йдеться в листі голови обласної ради.

Фото: http://vidomosti-ua.com/

Теги: армія, призов, Петро Колодій, Львівщина, перселенці, військомат


Читайте також:
Коментарі
avatar