"Рух" на шляху до півфіналу Кубка області розгромив добротвірський "Енергетик"
30.07.2014 21:39
У середу, 30 липня, на стадіоні ім. Богдана Маркевича у Винниках відбувся матч 1/4 фіналу кубка Львівщини по футболу. Винниківський "Рух" не залишив ніяких шансів представнику першої ліги області добротвірському "Енергетику" і завдав нищівної поразки з рахунком 9:0!

У першому таймі гостям вдалося менш-більш гідно протистояти чинному чемпіону Прем'єр-ліги області. Рухівці на протязі всього першого тайму володіли відчутною перемогою, але тільки двічі зуміли відзначитися у воротах  енергетиків. Спочатку, після удару Святослава Козловського з кута штрафного майданчика, захисник гостей спрямував круглого у власні ворота, а потім кращий бомбардир винниківчан Олег Шептицький подвоїв рахунок.

На другий тайм у гостей не вистачило ні сил, ні вміння для того, щоб стримати вищого за класом суперника. А господарів не зупиняла і 30-градусна спека. Рухівці організували справжнє "побиття" суперника, забивши ще сім сухих м'ячі. Олег Шептицький оформив покер забивши ще 3 м'ячі. Тричі заставляв гостей розпочинати з центра поля Констянтин Деревльов. Ще один гол на рахунку Михайла Шептицького. "Рух" виходить у півфінал кубка Львівської області.