Довгобуд на Винній Горі у Винниках мають ввести в експлуатацію до листопада
31.07.2014, 18:12
Багатоквартирний довгобуд, що у Винниках на вул. Винна Гора, у найкоротший термін повністю підключать до інженерних мереж.

Відповідне завдання перед забудовником поставив заступник голови Львівської облдержадміністрації Володимир Харчук під час засідання робочої групи з питань добудови проблемних об’єктів житлового будівництва на території області, повідомляє zik.ua, посилаючись на інформацію прес-служби ЛОДА.

Зокрема, він доручив у максимально короткий термін забезпечити повну газифікацію та електропостачання цього будинку, а також введення його в експлуатацію до листопада 2014 року.

Зазначимо, що зведення даного об’єкту розпочалось у 2008 році, ступінь його будівельної готовності становить 97%. Станом на сьогодні завершена частина робіт із підключення інженерних мереж, зокрема забезпечено водопостачання та каналізування. В подальшому необхідно провести газо- та електрифікацію будинку, благоустрій території та оздоблювальні роботи. Проблемним питанням залишається заборгованість власників квартир-інвесторів будівництва, а також порушення термінів введення об’єкту в експлуатацію з боку забудовника ПП «Будівельна фірма «Квартал плюс».

Як повідомив представник цього приватного підприємства, для добудови будинку на Винній Горі необхідно близько 500 тис. грн. Відтак, аби ввести його в експлуатацію вони максимально залучатимуть власні обігові кошти, а також кошти інвесторів.

Фото: http://novobudovy.com/

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: Квартал плюс, довгобуд, Винна гора

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...