Громадські активісти Львівщини відправили ще 150 адресних посилок на схід України
01.08.2014 19:25
Військовослужбовці 24-ї механізованої бригади отримали пакунки від родин, передані через Центр забезпечення. Про це повідомиляє Прес-служба Самооборони Львівщини.

Понад 40 тон продуктів і води та майже 150 індивідуальних посилок виїхало зі Львова у четвер. Вантаж із пакунками відправили на передову активісти Центру забезпеченя військових.

"Ми, як і обіцяли, доправили індивідуальні посилки на передову. Не без труднощів, звичайно, але справу зроблено. Комусь пощастило більше - тим у кого місце дислокації неподалік центрального штабу - вони отримали свої пакунки ще вчора по обіді, а комусь менше - хлопцям ближче до кордону передадуть посилки при першій нагоді", - розповідає Іван Попович, координатор отримання пошти при Центрі забезпечення.

Активіст коментує, що вже вчора на номер гарячої лінії Центру забезпечення військових «посипались» телефонні дзвінки та смс-повідомлення з подяками за виконану роботу.

"Слід зауважити, що після вдалої поїздки бажаючих підтримати своїх рідних на передовій побільшало. Тому, ми не зупиняємось і продовжуємо проект «пошта на передову». Ми змінюємо місце прийому з центру міста (вул. Шота Руставелі) на Сихів (проспект Червоної Калини, 109) у більш зручніше складське приміщення, і вже з понеділка-вівторка приступаємо до роботи", - підкреслив Іван Попович.

Ситуацію з доставкою адресних посилок коментує і Сергій Дзядик, громадський активіст Центру забезпечення, заступник керівника Самооборони, який безпосередньо їздив на Схід: "Усі, хто отримали передачі, були дуже щасливі та в хорошому настрої. Я мав нагоду зустріти одного зі своїх друзів Дмитра Чаплінського, котрий служить у 24-й бригаді. Поспілкувалися, він розповів, що наші хлопці, котрі зараз на фронті - прості, скромні, налаштовані швидше закінчити війну. Вони повернуться додому - Героями!"

Найближчим часом активісти Центру забезпечення оголосять про новий набір пакунків від родини в рамках проекту "Пошта на передову".

За більш детальнішою інформацією з питань проекту Центру забезпечення "Пошта на передову" звертайтесь за номерами телефонів: 096-012-21-02 (Іван); 098-319-86-42.

Фото: http://zik.com.ua/

Теги: Самооборона Львівщини, ато, допомога, армія


Читайте також:
Коментарі
avatar