"Рух" зробив вагомий крок до півфіналу Кубка Львівщини (ВІДЕО)
04.08.2014 15:27
У неділю, 3 серпня, відбулись два перші матчі 1/4 фіналу Кубка Львівської області по футболу. В одному з них винниківський "Рух" зустрічався в Ново-Яворівську з місцевим "Гірником".

Нагадаємо, що новояворівська команда є автором однієї з двох поразок "Руху" у першому колі чемпіонату. 15 червня у 6 турі чемпіонату винниківчани в Ново-Яворівську несподівано поступилися з рахунком 0:1.

На цей раз рухівці віднеслися до кубкового матчу відповідально і реваншувалися за поразку у чемпіонаті. Правда, ропечатати ворота господарів вдалося лише 67 хвилині матчу. Відначився захисник гостей Іван Дикий, який відмінним ударом метрів з 35-ти вколотив м'яч в ліву "дев'ятку" від воротаря.

Другий гол винниківчани забили на 1-ій доданій хвилині матчу. Віталій Дмитрух в районі одинадцятиметрової позначки прекрасним ударом з льоту завершив комбінацію партнерів. 2:0 перемога "Руху" і на суперників чекає матч-відповідь у Винниках.

Теги: Віталій Дмитрух, Гірник, Рух, Кубок Львівщини, Новояворівськ, Іван Дикий