У Винниках люди знову перекривали дорогу біля міської ради (ВІДЕО)
05.08.2014 10:45
У понеділок, 4 серпня, доведені до відчаю люди у Винниках на дві години перекрили рух автотранспорту по вулиці Галицькій біля міської ради.

Власників незавершених квартир вже кілька років годують обіцянками. Міський голова Винник, якого пов’язують із фірмою-забудовником, пообіцяв провести у будинку воду, світло та газ до вересня. Проте жодних робіт у новобудові не проводять.

«Другий раз перекриваємо дорогу в зв'язку з тим, що шостий рік чекаємо на здачу будинку. Не маємо де жити, влада на нас не реагує, а забудовник тим більше. В облдержадмінітсрацію звертались. Там пообіцяли, що будинок в листопаді буде зданий», - розповіла власниця квартири у новобудові Вікторія Дубяк.

«Це крик відчаю, але він вже не перший, і я підозрюю не останній, тому що з Уваровим воно повторюється однаково. Нам обіцяють, що міський голова візьме все під свою опіку, але нічого з кожним місяцем не змінюється», - пояснив власник квартири у новобудові Антон Жук.

Міський голова Винників так і не вийшов до людей. У міськраді кажуть, що мер поїхав вирішувати важливі справи. Натомість, прийшов інвестор, який знову пообіцяв людям провести лише світло. Тепер вже до 15 жовтня.

Будинок на вулиці Винна Гора у Винниках мали здати в експлуатацію ще кілька років тому, проте високовольтні дроти далі висять над землею.

Майже 2 місяці тому міський голова Винників Сергій Уваров пообіцяв, до першого вересня усі роботи будуть завершені. Проте робітників на новобудові за цей час так і не бачили.

«Знову приходимо на цей будівельний майданчик, бо інакше як не скажеш, то вони нічого не роблять. Інвестор сказав: він не проводитиме газ та воду, він тільки обіцяв зробити світло. Проте і цього не робить», - скаржиться власниця квартири Людмила Гураш.

Люди заплатили повну суму за квартири, тож не можуть далі жити в орендованому житлі, тому поселились тут, повідомляє zaxid.net


Теги: мешканці, міська рада, афера, Квартал плюс, Сергій Уваров


Читайте також:
Коментарі
avatar