Вчора фактично була зупинена війна, яка могла залучити у військовий конфлікт багато країн
09.08.2014 12:48
Після невдалого введення військ в зв'язку зі збитим літаком і розкриттям цієї афери, будь-яка нормальна людина замислилася б і заспокоївся. Але в Росії шукають нові приводи для введення військ в Україну.

Про це повідомляє uainfo.org.

Кілька днів в Росії готували таку провокацію. З її території в Україну нібито прямує гуманітарна допомога в сопровождегіі нібито миротворців. При цьому створюється провокаційна ситуація, при якій українські війська будуть змушені зустріти вогнем несанкціоноване перетин кордону.  Росія у зв'язку з обстрілом "гуманітарної місії" оголошує себе "миротворцем" і вводить війська.

Україна, дізнавшись про підготовку такої провокації, попередила Кремль, що будь-яке несанкціоноване пересесеніе кордону буде кваліфіковано як вторгнення і окупація з адекватною відповіддю.

Незважаючи на це 8 серпня Москва направила в сторону України велику колону "гуманітарного вантажу" з "миротворцями".

Розуміючи, що ситуація знаходиться на межі війни, Президент України терміново створив оперативний штаб і почав переговори з лідерами Європи. і лідерами США.

Пересування колони і збройних сил в сторону України було зафіксовано з супутників.

Москву було попереджено про те, що всім світом ця провокація буде розцінена як незаконне вторгнення в Україну. Крім того, Україна попередила Росію, що вона сама надає необхідну гуманітарну допомогу тим, кому це необхідно.

Одночасно російській стороні було роз'яснено, що, якщо вона хоче надати гуманітарну допомогу, то повинна діяти відповідно до міжнародного права - узгоджений перелік та умови доставки. Причому, ніякого військового супроводу гуманітарна допомога не передбачає.

Вчора ж на вимогу Росії проведено екстрене засідання соцзабезу ООН. На цьому засіданні Чуркін вимагав санкціонувати направлення в Україну гуманітарної допомоги в супроводі військового конвою. Соцзабез не підтримав цю пропозицію.

Вчора о 23-45 в програму Савіка Шустера приїхав заступник голови адміністрації Президента Валерій Чалий з важливою заявою.

Він сказав, що сьогодні, не дивлячись на протести України і всього світу, кремлівська хунта спробувала ввести військову колону в Україні під виглядом гуманітарної допомоги.

Завдяки вжитим заходам колона в Росії була зупинена, провокація відвернена, Лавров запевнив, що ця операція здійснюватися не буде.

Фактично зупинена війна, яка могла залучити до військовий конфлікт багато країн.

Фото: http://rupor-pmr.ru/

Теги: Валерій Чалий, гуманітарна допомога, Агресія, Росія, миротворці, конфлікт


Читайте також:
Коментарі
avatar