"Рух" розпочав друге коло з розгромної перемоги
10.08.2014 18:22

У неділю, 10 серпня, у Винниках на стадіоні ім. Богдана Маркевича відбувся матч 12 туру чемпіонату Львівщини "Погонь" Львів - "Рух" Винники. За календарем чемпіонату господарями цього матчу були львів'яни, але за домовленістю між двома клубами його вирішили зіграти у Винниках.

Коментатор матчу ще не вспів ознайомити глядачів зі складами команд, як у ворота львів'ян почали один за одним влітати м'ячі. На 3 хвилині матчу Олег Шептицький з району вороторського майданчика влучним ударом завершив комбінацію партнерів. Вже через дві хвилини Володимир Макар подвоїв рахунок, а ще через дві хвилини Констянтин Деревльов довів рахунок до 3:0.

Винниківчани не зупинялися і далі тиснули на ворота суперника і на 16 хвилині Констянтин Деревльов результативно завершив передачу з правого флангу від Володимира Макара.

Через чотири хвилини гостям в одній з нечисельних атак вдалося відквитати один м'яч.

До кінця першого тайму рухівці, володіючи повною ігровою і територіальною перевагою, і далі постійно загрожували воротам львів'ян, але збільшити рахунок їм так і не вдалося. Тож на перерву команди пішли за рахунку 4:1 на корись "Руху".

Другий тайм став ще більш результативним ніж перший. Рухівці ще шість разів заставляли воротаря "Погоні" виймати м'яча з власних воріт, на що гості відповіли лише одним результативним ударом. У винниківчан двічі відзначився капітан Богдан Костик (один з пенальті), свій третій гол у матчі провів Володимир Макар. Ще по одному разу відзначилися Михайло Шептицький, Іван Дикий та Володимир Романів. Тож більш ніж переконлива переконлива перемога "Руху" з рахунком 11:2!

Головний конкурент "Руху" у боротьбі за перше місце «Гірник» з Соснівки очок у першому турі другого кола також не втратив. Як «Демня» не старалася, однак у підсумку програла «Гірнику» з рахунком 0:2.