Львівські і харківські волонтери разом розвантажити 60 тонн військової допомоги на сході України
11.08.2014 22:10
Бійці 24-ї механізованої, 80-ї аеромобільної бригади та спецбатальйону «Львів» отримали чергову партію військової допомоги, яку волонтери зі Львова повезли караваном на схід України. Вантаж з провіантом, військовою амуніцією та адресними посилками доставили сьогодні ввечері волонтери Центру забезпечення військових, організованого «Самообороною Львівщини» і громадсько-журналістським рухом «Народний контроль».

Про це повідомив учасник поїздки, активіст громадсько-журналістського руху «Народний контроль» Андрій Ткачук. Саме зараз він перебуває на місці базування українських солдат, йдеться в повідомленні прес-служби «Самооборони Львівщини».

Як відомо, зараз триває четверта поїздка активістів Центру забезпечення військових, організованого «Самообороною Львівщини» і громадсько-журналістським рухом «Народний контроль», із доставки допомоги на східний фронт. Зокрема, 60-тонний вантаж із водою, провізією та медикаментам, а ще понад 200 адресних посилок від рідних отримають бійці 80-ї аеромобільної бригади, 24-ї механізованої бригади, патрульно-постового батальйону «Львів».

«Четвертий вантаж видався дуже великим – 60 тонн. Це 20 тонн води, стільки ж - продуктів, дуже багато індивідуальних передач військовим», - розповів заступник керівника «Самооборони Львівщини» Сергій Дзядик.

«Спочатку багаж перезавантажили і розподілили у Чугуєво Харківської області. Дуже добре і приємно, що нам традиційно допомагають волонтери з Харкова, з якими ми пліч-о-пліч розвантажували допомогу учора до 10-ї вечора. Їх приїхало кілька десятків», - розповів Андрій Ткачук.

Цього разу украй вважливою частиною передачі на Схід стали медикаменти для військових. Зокрема, Центр забезпечення військових придбав велику партію кровоспинного препарату, адже саме втрата крові стає причиною 80% смертей на полі бою. 

«Препарат дає змогу бійцеві самостійно зупинити кров та упродовж певного часу – до кількох годин – пересуватися, аби дістатися місця, де йому можуть надати кваліфіковану допомогу», - каже заступник керівника «Самооборони Львівщини» Ярослав Коминський.

Величезний 60-тонний вантаж вдалося зібрати за допомогою львів’ян та місцевих підприємців через Центр забезпечення військових, організований «Самообороною Львівщини» і громадсько-журналістським рухом «Народний контроль»,.

Водночас із делегацією зі Львова допомогу солдатам 80-ї аеромобільної бригади привіз Архієпископ Полтавський-Кременчуцький УПЦ (КП) о. Федір. Каже, що для полтавчан львівські десантники стали рідними.

«Це вже вдесяте, а, може, й удвадцяте веземо допомогу львівським десантникам – воду,  продукти харчування, -  розповів о. Федір. – А сьогодні ми привезли тепловізор, два прилади нічного бачення, 8 рацій і медикаменти».

Обсяги допомоги, які везуть активісти на фронт, щоразу зростають, адже більшає кількість тих, хто хоче підтримати армію. Так, перший «транш» допомоги від Центру забезпечення військових становив 25 тон вантажу, а останній – четвертий – майже утричі більше. Усього волонтери Центру забезпечення відправили на фронт близько 170 тонн військової допомоги. У Центрі забезпечення військових розглядають можливість частіших доставок допомоги військовим на фронт.

Центр забезпечення військових:

вул. Шота Руставелі, 2, телефон гарячої лінії: 098 88 27 589.

пр. Червоної Калини, 109 («Санта-Барбара»,  ТЦ «Зубра»). Графік роботи:  щобудня з 10:00 до 20:00 години. У суботу: з 10:00 до 12:00, у неділю - з 12:00 до 17:00. Тел. 098 319 86 42.

Винники, вулиця Т.Шевченка, 5 («Народний дім»). Графік роботи: щобудня з 18:00 до  21:00, тел.: 068 741 80 70.


Теги: Самооборона Львівщини, ато, волонтери, допомога


Читайте також:
Коментарі
avatar