Маршрутка у Винниках їздитиме за графіком? (ВІДЕО)
12.08.2014 12:40
Мешканці вулиці Забави м. Винники звернулись на «Гарячу лінію Народного контролю» ІА ZIK. Маршрутка №36, яка з’єднує низинну частину міста з центральною вулицею, після дев’ятої вечора не з’являється у Винниках взагалі.

Винниківчанам, які проживають у низинній частині міста, добратися ввечері додому важко.  Вони змушені долати три кілометри пішки, аби дістатися додому.

«Люди виходять тільки з магазину 22:30. Чим їм добратися, наприклад, до низу?»,  – розповідає мешканка Винник Ольга.

«Увечері, після 21:00, немає чим добратися. Або маршруткою №40, але тоді пішки треба йти через озеро, або через всі Винники», – каже мешканець Винник Володимир.

Згідно розкладу руху, автобус 36-го маршруту має курсувати Винниками до 22:30. Та у перевізника власний графік, зізнається водій одного з автобусів. Чоловік розповідає, що о 20:44 виїжджає в останній рейс.

Як з’ясували журналісти «Гарячої лінії Народного контролю», 36-й  маршрут обслуговує львівське АТП №14360. Перевізник відмовився пояснювати на камеру, чому автобуси не їздять ввечері. Тим часом у міській раді Львова обіцяють, що зобов’яжуть перевізника дотримуватися графіка руху.

«Я просив, щоб вони глянули розшифровку (GPS) за останній період, оскільки невідомо, коли саме відбулося порушення. Якщо будуть такі факти, то нам нададуть інформацію», – каже заступник начальника управління транспорту та зв'язку ЛМР Ігор Собенко.

Журналісти «Гарячої лінії Народного контролю» повернуться до Винник, щоб перевірити, чи виправлять чиновники ситуацію з пасажирськими перевезеннями у містечку.

Джерело: http://zik.ua/

Теги: винниківчани, забава, №36, маршрутка


Читайте також:
Коментарі
avatar
Подіяло!!!!14 серпня я їхав до винник о 21 год з митної в маршрутці №36. це просто диво якесь... biggrin
avatar