Курс гривні швидко стабілізується, - експерт
14.08.2014, 10:45
Курс гривні незабаром стабілізується, а нинішнє її падіння пов'язане з політичними причинами і є короткочасним. Таку думку в ефірі телеканалу БТБ висловив економічний експерт Володимир Дубровський, повідомляє Gazeta.ua.

За словами фахівця, Україна перейшла на плаваючий курс.

"Треба розуміти, що курс буде коливатися. Це нормальний його стан. Практично увесь світ з цим живе", - зазначив Дубровський.

Експерт підкреслив, що не кожне коливання курсу означає його обвал.

"Ситуації, які мали місце в 1998, 2008 роках, вже пройшли. Тоді, як тільки курс починав обвалюватися, значить, він вже обвалювався назовсім. Ось зараз це не так", - сказав експерт.

Він пояснив також, чому українці схильні до панічних настроїв.

"На жаль, у нас є травма від гіперінфляції 1993 року. Ми навряд чи забудемо ті часи, коли ціни росли на 1% в день. І ціни тоді були дійсно як би прив'язані до долара. З тих пір люди постійно плутають інфляцію і девальвацію. Вони вважають, що якщо долар подорожчав, значить і всі товари подорожчають. Це насправді не так", - підсумував Дубровський.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: курс валют, Інфляція, долар, Економіка, девальвація, гривня, експерт

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...