"Шахтар" готовий допомогти "Карпатам" у вирішенні їх проблем, - Палкін
16.08.2014 12:14
Генеральний директор "Шахтаря" Сергій Палкін заявив, що донецький клуб не має наміру перешкоджати "Карпатам" проводити свої домашні поєдинки на "Арені Львів".

"Представники львівських "Карпат" з питанням проведення матчів на "Арені Львів" до нас в клуб не зверталися. Якщо ж офіційне звернення надійде, то ми жодною мірою не станемо перешкоджати. Львів - гостинне місто, нас тут дуже добре прийняли. Ми віддаємо собі звіт, що перебуваємо в гостях, тому не можемо допустити виникнення конфліктної ситуації, через яку місцеві "Карпати" будуть позбавлені можливості проводити матчі в їх рідному місті.

Повторюся, ми не перешкоджаємо проведення матчів "Карпат" на "Арені Львів". У разі, якщо львівський клуб все ж проявить бажання грати з нами на одному стадіоні, необхідно, щоб ФПанель HTML-кодівФУ спільно з Прем'єр-лігою призначали домашні матчі наших клубів таким чином, щоб "Карпати" і ми грали у Львові в різні ігрові тури.

Також додам - "Шахтар" прекрасно розуміє проблему "Карпат" і простягає руку допомоги львівському клубу. Ми готові виділити своїх кращих фахівців європейського рівня, для вирішення проблеми газону стадіону "Україна", - заявив Палкін.

Нагадаємо, нещодавно з'явилася інформація про те, що "Карпати" можуть провести всю решту домашніх матчів у 2014 році не у Львові. Причина - неготовність газону стадіону "Україна" приймати поєдинки. Львів'яни висловили бажання грати на "Арені Львів", де зараз базується "Шахтар" і через це між клубами ніби то виник конфлікт.

Джерело: http://football24.ua/
Фото: http://zik.ua/

Теги: Сергій Палкін, Шахтар, Карпати


Читайте також:
Коментарі
avatar