Ярош закликав Порошенка навести порядок в МВС, інакше піде на Київ
17.08.2014 11:45
Голова Правого сектора Дмитро Ярош звернувся до Президента України Петра Порошенка із закликом негайно навести порядок у Міністерстві внутрішніх справ.

Про це повідомляє сайт Правого сектора.

"У випадку невиконання наших вимог протягом 48 годин ми будемо змушені зняти всі наші підрозділи по лінії фронту, оголосити загальну мобілізацію резервних батальйонів і почати похід на Київ з метою проведення "швидких реформ" в МВС. Похідні колони Правого сектора будуть іти у повному спорядженні", - сказано у зверненні Дмитра Яроша.

За словами лідера Правого сектору, на сьогоднішній день поряд із відкритою агресією Росії активізувалася внутрішня контрреволюція.

Зокрема, Дмитро Ярош звинуватив генерала Євдокимова у постійних спробах знищити Правий сектор, "починаючи від знищення нашого побратима Олександра Музичка і до останніх подій у Стрию, Дніпропетровську, Києві та інших містах".

"В останні тижні міліцейські незаконні затримання, арешти, побиття, обшуки, вилучення отриманої в бою зброї, торкнулися десятків бійців Добровольчого українського корпусу Правий сектор... У зв'язку з цим, ми звертаємося до президента України Петра Порошенка із закликом негайно навести порядок в МВС, звільнивши одіозних представників антиукраїнських сил з посад у МВС і почати розслідування їхню злочину діяльність", - наголосив Дмитро Ярош.

Також він вимагає звільнення всіх затриманих, закриття всіх кримінальних розглядів проти бійців Добровольчого українського корпусу "Правий сектор" та інших добровольчих підрозділів і повернення всієї незаконно вилученої зброї і транспорту в зону бойових дій.

"Звертаємося до наших бойових побратимів з інших добровольчих підрозділів і частин Збройних сил України, а також до всіх активістів революційного Майдану із закликом підтримати наші вимоги і нарешті навести порядок в МВС", - підсумував голова Правого сектора.

Пізніше на своїй сторінці у Facebook Дмитро Ярош заявив, що є намагання "вбити клин поміж Верховним головнокомандувачем і добровольчим українським корпусом "Правий сектор".

Ярош пояснив, що обʼєктом звернення "Правого сектору" є "наскрізь прогнила система МВС і один із сепаратистських приспішників - Євдокімов". Тому "Правий сектор" розраховує на те, що президент України Петро Порошенко наведе лад у МВС. Активісти готові йому у цьому допомогти.


Теги: правий сектор, Заява, Дмитро Ярош


Читайте також:
Коментарі
avatar