До кінця липня план ратифікації Угоди з ЄС буде в Раді, - Яценюк
20.08.2014, 15:29
Уряд до кінця серпня розробить план імплементації Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом. Про це сьогодні заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, повідомляє Gazeta.ua.

"Що стосується нашої роботи в напрямку європейський інтеграції. Сьогодні будуть призначені заступники міністра з питань європейської інтеграції. В уряді вже створено офіс з питань євроінтеграції і міністерство до кінця поточного місяця вносить план імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом", - сказав прем'єр , відкриваючи засідання Кабміну в середу в Києві.

Як відомо, ЄС підписав Угоду про асоціацію з Україною, Молдовою та Грузією 27 червня 2014. Парламенти Молдови та Грузії вже ратифікували Угоду.

У Верховну Раду України угоду про ратифікацію досі не внесено, хоча в уряді відзначають, що підготовку всіх необхідних документів завершили.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: кабінет міністрів. імплементація, асоціація, угода, Арсеній Яценюк, ЄС

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...