Літні канікули з дитячою бібліотекою
22.08.2014 11:48
Працівники дитячої бібліотеки м. Винники – Остапчук Галина Остапівна та Роман Юлія Богданівна доклали всіх зусиль, щоб школярам відпочинок у бібліотеці був цікавим,  усі організовані ними  заходи були не просто для «галочки», а школярі, щоб пам’ятали, що вони у бібліотеці завжди бажані гості.

У понеділок, 28 липня, читачі дитячої бібліотеки мали нагоду цікаво та весело провести дозвілля. Усе почалось о 12 годині з досліду під назвою "М'язи гудуть". Суть цього дослідження:  стиснуті кулаки у вигляді "лайку", великими пальцями затиснути собі вуха і насолоджуватись тим.., як гудуть твої м'язи. Далі були фокуси з картками  і гра на повітрі під назвою "Веселий пішохід". Вона нагадувала настільну гру, однак... на асфальті, що для дітлахів було незвичним. А на завершення програми було оригамі. Діти вчились робити собачок та зайченят із паперу.

30 липня 2014 року працівники бібліотеки знову приємно подивували своїх читачів.

Спершу разом із дітьми робили "літачки" з паперу, а далі... Далі були магічні надувні кульки, які не лускали, коли їх пробивали голкою. Справжнісінька магія! Насправді, нічого магічного. Секрет витривалості кульок -  у руках бібліотекарів –Галини Остапівни та Юлії Богданівни.

Далі  були  фізкультхвилинка надворі. Діти ділились на дві команди і вправлялись у спритності, вправності,  швидкості. Ось таким був  ще один канікулярний день у бібліотеці.

Софія Романюк


Теги: діти, розваги, заходи, канікули, бібліотека


Читайте також:
Коментарі
avatar