У Львові вантажать допомогу для вояків на фронт. Колона вирушає сьогодні
22.08.2014 16:24
Сьогодні, 22 серпня, у Центрі забезпечення військових, що на пр. Червоної Калини у Львові, з самого ранку почали вантажити необхідні речі, харчі і військове обмундирування для відправки українським бійцям на фронт.

Про це сайту Винники Plus повідомили у прес-службі Самооборони Львівщини.

Вантажівки з допомогою для військових сьогодні ж вирушать на Схід. Це вже п’ята поїздка активістів Центру забезпечення військових, організований «Народною Самообороною Львівщини» та громадсько-журналістським рухом «Народний контроль», у зону воєнних дій на сході України.

Допомогу доставлять для 24-ї бригади (1 та 3 батальйони), 80-ї аеромобільної бригади, батальйону ППС «Львів», 3-го батальйону територіальної оборони «Воля», а також військовій частині 4114 Національної гвардії.

«Цього разу ми веземо електричну підстанцію, запчастини для ремонту БТРів та іншої військової техніки. Веземо тактичні окуляри, форму, зокрема, 150 комплектів для 24-ї бригади, також і для інших частин. Тут, на пр. Червоної Калини, завантажать дві десятитонні машини – одна з продуктами, друга з підстанцією і обмундируванням. У Миргороді завантажать 20 т води. І на складах завантажать ще 20 т продуктів. Загалом виходить близько 60 т вантажу», – повідомив керівник «Народної Самооборони Львівщини» Валерій Веремчук.

За його словами, у подальшому планується робити акцент на доставку воякам теплих речей, оскільки наближається осінь.

«Ми закупили за кордоном зразки форми, зокрема теплих речей. Покажемо їх військовим, і якщо це те, що їм потрібно, будемо намагатися закуповувати», – зазначив Веремчук.

Також активісти везуть у зону АТО медикаменти. Щодо індивідуальних аптечок, то їх наразі вдалося сформувати невелику кількість. Як розповів керівник «Народної Самооборони», проблема виникла з тим, що виявилось важко дістати антишоковий обезболюючий препарат у шприцах. В ампулах в умовах бойових дій такий препарат не підходить, а комплектувати аптечки без нього не бажано.

Окрім того, активісти доставлять воякам і персональні передачі, які напередодні приносили до Центру забезпечення військових  їхні рідні. Як розповів волонтер Ярослав Пилипець, сумарно зібрали близько 300 індивідуальних посилок для солдат.

«Кожну посилку ми, звичайно, перевіряємо на наявність заборонених предметів, скажімо, алкоголю чи якихось невідомих фармакологічних препаратів», – зазначив він.

«Ми постійно на зв’язку з командирами тих частин, куди їдемо. Вони нам чітко повідомляють, що їм потрібно. Ми інформуємо про це людей і далі різними шляхами відбувається збір допомоги. Наші волонтери стоять у супермаркетах, роздають флаєри, на яких написано, що конкретно потрібно солдатам, і люди приносять ці речі. Також працюємо зі спонсорами, з підприємцями, які допомагають або конкретними речами, або грошима, на які ми закуповуємо, наприклад, військове обмундирування. Буквально сьогодні вночі приїхало тисячу комплектів форми, окулярів та інше спорядження, яке дуже потрібне нашим військовим», – розповів координатор руху «Народний контроль» Андрій Мисик.

Нагадаємо, Центр забезпечення військових організований «Народною Самообороною Львівщини» і громадсько-журналістським рухом «Народний контроль».

Центр працює за адресами:

Львів, вул. Шота Руставелі, 2, телефон гарячої лінії: 098 88 27 589.

Львів, пр. Червоної Калини, 109 (ТЦ «Зубра» («Санта-Барбара»). Графік роботи: щобудня з 10:00 до 20:00 години. У суботу: з 10:00 до 12:00, у неділю – з 12:00 до 17:00. Тел. 098 319 86 42.

Винники, вулиця Т. Шевченка, 5 («Народний дім»). Графік роботи: щобудня з 18:00 до 21:00, тел.: 068 741 80 70.


Теги: передова, Самооборона Львівщини, військові, ато, допопога, фронт


Читайте також:
Коментарі
avatar