"Рух" у першому півфінальному матчі Кубка Львівщини зіграв у нічию з ФК "Демня (ВІДЕО)
25.08.2014 13:43
У неділю, 24 серпня, у Винниках на стадіоні ім. Богдана Маркевича відбувся перший матч 1/2 фіналу Кубка Львівської області по футболу. Суперником "Руху" на шляху до фіналу турніру була команда ФК "Демня".

Перший тайм загалом пройшов у рівній боротьбі. Винниківчани дещо більше володілили м'ячем, зате гості проводили дуже швидкі контроатаки. Під час однієї з таких атак, арбітр матчу призначив дуже суперечливий штрафний удар, на куті штрафного майданчика господарів. Гості вдало використали вердикт арбітра. Після прострілу у воротарський майданчик першим на м'ячі опинився гравець "Демні", який одним дотиком відправим круглого у ворота господарів.

До кінця першого тайму винниківчани, хоч і мали невелику ігрову перевагу, так і не змогли вирівняти рахунок і за рахунку 0:1 команди пішли на перерву.

У другому таймі команді Романа Гданського вдалося покращити свою гру . На полі побільшало гостроти, а відтак і гол особливо нікого не здивував. Олег Шептицький прорався правим флангом і віддав чудову передачу на Сергія Сергєєва (фото). Хавбек винниківчан не схибив і вирівняв рахунок.

За нічийного рахунку суперники старалися вирвати перемогу, проте нікому не вдалося забити переможний гол. Інтригу виходу у фінал кубка обидві команди перенесли на 20-те вересеня, коли і відбудеться матч-відповідь у Демні.

Винниківчанам, щоб здобути путівку у фінал, потрібно обов'язково забивати. "Демню" в домашнбому матчі задовольнить і нульова нічия.

У неділю також відбулись матчі 14 туру чемпіонату Львівщини. В одному із матчів основний конкурент за чемпіонство соснівський "Гірник" в гостях обіграв ФК "Миколаїв" з рахунком 2:5.  Нагадаємо, що "Рух" свій матч 14 туру провів у минулу середу із Львівським "Опором" і святкував перемогу з рахунком 5:0. Після програшу миколаївців винниківська команда стала одноосібним лідером у турнірній таблиці Прем'єр-ліги області.